*** به وب سایت جدید موسسه نشر اشتیاق نمایندگی انحصاری انتشارات آکسفورد خوش آمدید *** با اطلاع بازدید کنندگان محترم میرساند ، سایت جدید در حال ورود اطلاعات میباشد و بزودی آماده بهره برداری بازدید کنندگان خواهد بود ضمن اینکه طی این مدت کاربران محترم میتوانند به آدرس :http://www.oxfordiran.com/1  برای دسترسی به سایت قدیم استفاده نمایند . ***

دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

 (انتشارات اشتياق نور)

 مؤسسة انتشاراتي اشتياق نور (EPC) توزيع كنندة انحصاري محصولات انتشارات دانشگاه آكسفورد در ايران از سال 1372 فعاليت فرهنگي خود را با چاپ و انتشار كتب دانشگاهي بخصوص در رشته‏هاي پزشكي و پيرا پزشكي آغاز نمود و از سال 1376 وارد عرصة كتب آموزشي زبان‏هاي خارجي گرديد. اين انتشارات با گسترش فعاليت و حوزة نفوذ خود در دور دست ترين نقاط كشور شبكة گسترده‏اي را براي توزيع كتابهاي آموزشي و دانشگاهي فراهم ساخت و ضمن عرضة مستقيم خدمات فرهنگي خود در بزرگترين مؤسسات آموزش زبان‏هاي خارجي نظير مؤسسة علوم و فنون كيش، كانون زبان، مؤسسة فرهنگي آموزشي سفير، مؤسسة كيش اير، واحد آموزش صدا و سيماي جمهوري اسلامي و بسياري از مؤسسات آموزش عالي، مجموعة فروشگاه‏هاي زنجيره‏اي خود تحت عنوان كتابفروشي‏هاي برگ را نيز در تهران و ساير شهرستان‏ها تأسيس نمود.

 با توجه به اين گستردگي و حجم انبوه فعاليت بود كه اين مؤسسه در سال 1384 به عنوان توزيع كنندة انحصاري محصولات انتشارات دانشگاه آكسفورد (OUP) در ايران برگزيده شد و از آن زمان تا كنون توانسته است محصولات اين انتشارات متعبر بين المللي را در سطح گسترده‏اي در اختيار زبان آموزان، دانشجويان و اساتيد محترم زبان‏هاي خارجي قرار دهد.

بعلاوه با همكاري نزديك و صميمانة مؤسسات بزرگ و معتبر آموزش زبان ده ها سمينار و كارگاه آموزشي براي انتقال فناوري آموزش زبان‏هاي خارجي (ELT) در سطح كشور برگزار و يا اساتيد محترم زبان را براي شركت در دوره‏اي كوتاه مدت به خارج از كشور اعزام نموده است.

 اهداف مؤسسه:

1-       رشد و ارتقاء كيفيت عرضة محصولات آموزش زبان‏هاي خارجي

2-       تقويت فرهنگ استفاده از كتابهاي اصلي (اوريجينال) به جاي كتاب‏هايي كه بدون مجوز قانوني و بدون در نظر گرفتن حقوق مادي و معنوي پديدآورندگان آن در سطح كشور به چاپ مي‏رسند.

3-       تبادل اطلاعات و فناوري‏هاي روزآمد در زمينة روش‏هاي جديد آموزش زبان‏هاي خارجي به نحوي كه ضمن آشنايي اساتيد محترم با روش‏هاي فوق و گفتگوي مستقيم با صاحب نظران معتبر بين المللي، زمينة انتقال تجارب ارزشمند اساتيد گرامي به پدپدآورندگان محصولات آموزشي نيز فراهم شود.

4-       سفارش، چاپ، توزيع و تهية جديدترين محصولات آموزشي و كمك آموزشي اعم از كتابهاي درسي، كتابهاي اساتيد (Teacher’s Book)، داستان، ديكشنري  و دهها عنوان متنوع و معتبر

5-       ارائه خدمات فراگير به نحوي كه در تمامي ايام هفته بدون هيچ وقفه‏اي پاسخگو باشد. اين كار بدون بهره گيري از كاركناني متعهد، مصمم و منظم كه در خدمت مؤسسة انتشاراتي و فرهنگي اشتياق نور هستند، ميسر نمي‏باشد.

 افتخارات مؤسسه

1-       در طي سالهاي متوالي از سال 2006 تا كنون اين مؤسسه همه ساله از طرف انتشارات دانشگاه آكسفورد مفتخر به كسب مقام اول در زمينة فروش، نوآوري و خدمات مشتري (Customer service) شده است به نحوي كه در منطقه آسياي مركزي، خاورميانه و آفريقاي شمالي (CAMENA) هميشه همچون نگيني در ميان ساير كشورها به خوبي درخشيده و موجب سرافرازي سرزمين پهناور و اسلامي ايران زمين شده است.

2-       تمامي مؤسساتي كه مستقيماً در شبكة خدمات رساني انتشارات اشتياق نور قرار گرفته اند، مكرراً قدرداني خود را به صورت لوح تقدير يا به اشكال گوناگون ديگر اعلام نموده‏اند كه فصل مهمي را در كارنامة خدماتي اين موسسه رقم مي‏زند.

3-       اين مؤسسه افتخار دارد كه تمامي مشتريان خود را در اقصي نقاط كشور در طي نزديك دو دهه حفظ نموده و روابط تجاري و فرهنگي خود را با اين عزيزان مستحكم تر نموده است.

 ادیتور کنار صفحه راست

  بازديد کل : 582210 نفر   - 179803 ip   بازديد امروز : 31 نفر   - 18 ip   بازديد ديروز : 184 نفر   - 101 ip   آنلاين : 3 نفر